SKUPINOVOU VÝUKU lze objednat:

E-mailem
trnava@skipingi.cz – Areál Trnava – Luhy
Do e-mailu napište: číslo kurzu, jméno dítěte, věk, lyžařská úroveň*, telefonický kontakt.
Do 48 hodin Vám e-mailem odešleme potvrzení o přijetí přihlášky.

SMS:
604 826 325 – Areál Trnava – Luhy
Zprávu napište prosím ve formátu: číslo kurzu, jméno dítěte, věk, lyžařská úroveň*, telefonický kontakt, (pouze v případě, že jiný než z jakého byla odeslána SMS).
Do 48 hodin Vám prostřednictvím SMS odešleme potvrzení o přijetí přihlášky (v případě, že uvedete jiné číslo, než z jakého byla odeslána SMS bude potvrzení zasláno na uvedené číslo)

Po potvrzení přilášky s vámi automaticky počítáme do kurzu.  Hlídejte si prosím termín začátku vybraného kurzu. Na začátek kurzu Vás již nebudeme upozorňovat jednotlivě, průběžné info bude pouze na webu. V případě zrušení kurzu z důvodu nepříznivých sněhových podmínek, budete informováni prostřednictvím SMS či e-mailem.

PRIVÁTNÍ VÝUKU si rezervujte předem telefonicky na čísle:
604 826 325 – Areál Trnava – Luhy

Objednávka privátní výuky je možná pouze telefonicky v době od 10 do 18 hodin. Objednávka privátní výuky přes e-mail nebo sms není možná. Pokud se objednané výuky nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, informujte nás co nejdříve telefonicky (10-18h) nebo kdykoli prostřednictvím SMS.

*Lyžařská úroveň je pouze orientační pro základní rozčlenění dětí do skupin před zahájením kurzu. V průběhu kurzu jsou děti přeřazovány do skupin dle jejich dovedností tak, aby byla výuka co nejefektivnější. Z tohoto důvodu se nemusíte obávat, že do přihlášky zvolíte špatnou lyžařskou úroveň dítěte.
Z – začátečník – dítě nikdy nestálo na lyžích
MP – mírně pokročilý – dítě zvládá základní prvky na lyžích, s dopomocí vyjede na lanovém vleku
P – pokročilý – dítě zvládá jízdu na vleku a samostatné sjíždění kopce